Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita

Belangrijkste voorzieningen

  • 60 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Om van uw vakantie in Benalmádena te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena, gelegen op 2 km afstand van de haven van Benalmadena en op amper 8 minuten lopen van de Hindoe Tempel. Dit appartement van 60 m² biedt een uitzicht op de berg en er is een terras.

    Dit 1-badkamer appartement heeft een eersteklas locatie in de buurt van het Castillo Bil-Bil. Gasten zullen dolfinarium Selwo Marina op slechts 500 meter verwijderd van Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita vinden. Deze accommodatie is op binnen 4 km van het Cocodrilos Park gelegen.

    Geniet van het comfort van een badkamer in Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita, dat met handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een douche.

    Gasten hebben toegang tot een kitchenette uitgerust met een oven, keukengerei en glaswerk voor self-catering doeleinden. Bil-Bil bushalte ligt in de buurt van dit appartement, terwijl Teleferico de Benalmadena kabelbaanstation op 950 meter ervandaan is. Voor een ontspannen verblijf wordt er een zwembad op het dak aangeboden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerESFCTU0000290350006166420000000000000000VFT/MA/597043,VFT/MA/59704

    Kameropties bij Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena

    Geniet van het comfort van een badkamer in Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita, dat met handdoeken is uitgerust. Bovendien is er ook een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Keuken foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Kamer foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Buitenkant foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Buitenkant foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Wastafels foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Buitenkant foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Keuken foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Faciliteiten foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Kamer foto Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena Bedden foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita?
      De grootte van Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita is 60 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Fantastico Apartamento Urbanizacion Pueblo Evita Benalmádena